ابرقهرمان سه بعدی پرینت شدۀ خود را سفارش دهید! مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

ابرقهرمان سه بعدی پرینت شدۀ خود را سفارش دهید!

این منم! ابرقهرمان‌ شب! من دارای مدرک لیسانس در رشته تئاتر هستم و یک دهه از عمر خودم را در صرف جنگیدن و بازی کردن در نقش‌های کولی/دزدان دریایی/عفریته/بانوی نجیب/جن و پری جنگل و همچنین آموزش آن به دیگران کرده‌ام و روزهایی که به عنوان یک قهرمان عمل می‌کردم کم رنگ شده‌اند ــ اما همیشه یادآوری زمانی که صرف تصویر کشیدن قهرمان یک شخص کرده‌ام لذت‌بخش است. هرگز نمی‌توانم برخی از یادگاری‌های آن زمان را فراموش کنم مانند نامه‌ یک کودک به من که در آن نوشته بود من پری مورد علاقه او هستم و به او کمک کردم که برخی از دوره‌های زمانی سخت را پشت سر بگذارد، یا یک کیسه پر از سنگ که یک دختر و پسر جوان مشتاق در طول یک روز کامل در نقش تلاش کولی برداشته بودند. اکنون به جای پوشیدن یک لباس خاص در اکثر روزها پشت یک میز می‌نشینم (به رویدادها و کنوانسیون‌های رسانه‌ای توجه می‌کنم) و در کارهای نوع دیگری از قهرمانان شرکت می‌کنم، مانند جراحان و متخصصان اندام‌های مصنوعی که از فناوری و تکنولوژی برای بهبود و نجات زندگی انسانها استفاده می‌کنند.

هنوز هم تفکر در مورد قهرمان بودند زیباست و باعث حفظ انگیزه در من می‌شود و شرکت‌هایی مانند 3DplusMe که امسال توسط شرکت WhiteClouds خریداری شد، تجسم کردن خودمان در نقش قهرمانان خودمات را آسانتر ساخته است، و نه تنها قهرمانان بلکه ابرقهرمانان! دوست دارید بیوه سیاه، مرد آهنی یا یکی از اعضای گارد ضربت باشید؟

اگر در منطقه LA زندگی می‌کنید بسیار خوش‌شانس هستید! در 24 مکان در سرتاسر لوس‌آنجلس کیوسک‌هایی وجود دارد که خریداران را اسکن کرده و آنها می‌توانند ژست‌های شخصی خودشان را سفارش دهند و پرینت سه بعدی کنند. در هر کیوسک در کمتر از یک دقیقه تصویر مشتری اسکن می‌شود، سپس وی ابرقهرمان مورد نظر خود را انتخاب می‌کند و سفارش خود برای یک ژست سه‌بعدی پرینت‌ شده ثبت می‌کند. اما بهترین قسمت ماجرا این است که قیمت بسیار مقرون به صرفه است! هر ژست تنها 34.95$

سیدنی تترو موسس 3DpluseMe در سایت persia3dprinter.ir چنین توضیح داده است: " این فرآیند با ایجاد یک ژست به طرفداران اجازه می‌دهد که بخشی از خط داستانی مورد علاقه خود باشند و شبیه ابرقهرمانان خود شوند. صدها هزار نفر از مردم این تجربه را داشته‌اند. این شرکت همچنین از پلتفرم خود با MLB، NFL، و Assassin’s Creed سایر برندها نیز استفاده کرده است."

شخصیت‌های موجود شامل مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، بیوه سیاه، و مرد عنکبوتی از دنیالی مارول و همچنین زنان و مردان جودای و یک گارد ضربت از دنیای جنگ ستارگان است.

همکاری با شرکت پرینت سه بعدی وایت‌کلودز باعث بهبود و افزایش شالوده 3DplusMe و همچنین ارتقاء جایگاه استراتژیک هر دو شرکت در بازار شده است. در حالی که شاهد بودیم در چند سال گذشته کیوسک‌های اسکن و پرینت سه بعدی در مکان‌های خرده‌فروشی قرار گرفته‌اند، از جمله تبدیل خریداران به بازیکنان لیگ بیس‌بال در باشگاه سام، اما کار کردن تحت نظارت و زیر چتر شرکت بزرگ وایت‌کلودز قطعا به بهبود ارتقاء جایگاه شرکت در میان بازیکنان بزرگتر در بازار کمک خواهد کرد. شرکت 3DplusMe در سال 2012 با نگاهی به سمت پرینت سه بعدی تاسیس شد و از آن زمان به طور پیوسته برای ارائه این تکنولوژی و فناوری‌های جدید تلاش کرده است ــ در واقع قابلیت‌هایی که پرینت سه بعدی ارائه می‌کند زمانی که در یک کیوسک در یک فروشگاه هدف محلی ارائه شود ملموس‌تر خواهد بود.

من در حالی که خودم به هیچ وجه به لوس آنجلس نزدیک نیستم، اما امیدوارم به زودی بتوانم یک عکس برای آنها بفرستم تا خودقهرمان سه بعدی چاپ شدۀ خودم را دریافت کنم. تنها سوال من این است: بیوه سیاه یا جودای؟

موفق باشید.

بهروز عبدی

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست