پرینتر سه بعدی و جراحی قلب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

وقتی خانم کاترینا باردار بود در سه ماهگی بارداری اش به دکتر مراجعه کرد. با انجام آزمایش هایی دکتر به او گفت فرزند او دارای یک بیماری قلبی است که احتمال زنده ماندن او فقط 5 درصد می باشد. با گفتن این حرف کاترینا تمام امید خود را برای داشتن یک فرزند از دست داد و حتی از خرید وسایلی که تمام والدین برای نوزادان خود تهیه می کنند منصرف شد.

پرینت سه بعدی و جراحی قلب

Ethan و مادرش

زمان گذشت و فرزند او به دنیا آمد با بیماری قلبی که پسر نوزاد او مجبور بود با آن مبارزه کند. به طور معجزه آسایی و با مراقبت های پزشکی , Ethan نه ساله شد ولی هنوز مشکل قلبی همراه او بود. او مجبور بود همواره یک کپسول اکسیژن را با خود حمل کند. مانند دیگر بچه ها نمی توانست بازی کند و مجبور بود بر روی صندلی ها بنشیند و بازی بچه ها را تماشا کند.

Ethan و مادرش

بزرگترین چالش زندگی او پیش روی او بود، " جراحی قلب باز". مشکل قلب او بسیار پیچیده , نادر و عجیب بود و این مشکل خطر جراحی را بیشتر میکرد. حال پرینت سه بعدی چگونه توانست به وضعیت او کمک کند؟ دکتر او به نام Dr. Hani Najm اشاره کرد: "ساعت ها در دفترم به مدل پرینت سه بعدی قلب Ethan خیره می شدم و وضعیت و شرایط آن را بررسی می کردم. این مدل به من کمک کرد بتوانم راه حل بهتری برای جراحی قلب او پیدا کنم."

Ethan و مادرش

Dr. Hani Najm

عمل او با موفقیت به اتمام رسید و Ethan توانست لذت بازی کردن با دیگر بچه ها را تجربه کند. چیزی که او تنها از روی صندلی تجربه کرده بود.

برای دیدن جدیدترین اخبار و ویدئوهای مرتبط به پرینت سه بعدی از کانال ما در آپارات دیدن کنید:

aparat.com/Persia3dprinter

ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست