ساخت موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

 

 

ساخت موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی

 

بدیهی است که خیلی از موتورسیکلت ها به منظور سرعت طراحی شده اند تا راحتی- نیاز نیست که به ترشحات آدرنالین که حاصل از رانندگی بر روی دو چرخ در یک فضای باز و هوای تازه است، برعکس اتاقک بسته ی ماشین، اشاره کنیم. این روزها روش های مختلفی برای ساخت یک دوچرخه وجود دارد، و پرینت سه بعدی روز به روز یک روش بهتر و محبوب تر برای تولیدکنندگان حرفه ای و مبتکر، تبدیل می شود.

حالا نوبت شرکت Italian Volt Lacama است، یک موتور سیکلت برقی که می توان شکل و بدنه اش را با استفاده از پرینت سه بعدی تغییر داد.


ساخت موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی

 

بر اساس گفته ی شرکت Italian Volt این محصول جدید اولین موتور الکتریکی سفارشی است. Lacama از کلمه ی ایتالیایی la camaleonate( به معنی برای آدم دمدمی!)- که یک نام عجیب و غریب و مناسب است.

Lacama مزایای پرینت سه بعدی را به بهترین شکل نشان می دهد- به علاوه برخی از هیجان انگیزترین ها را. نه تنها پرینت سه بعدی به کاربر اجازه می دهد تا بتواند طرح های زیادی را به صورت مستقل تولید کند، همچنین در توانایی سفارشی سازی قطعات برای موتورسیکلت ها- و این قطعات سبک هستند به طوری که می توانند باعث افزایش سرعت شوند. برای آنهایی که علاقه مند به ساخت موتورسیکلت خودشان هستند، آنها ممکن است نه تنها به Lacama علاقه مند باشند بلکه به آینده ی موتورهای DIY با پرینت سه بعدی نیز امیدوار و علاقه مند شوند.


ساخت موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی

 

تیم شرکت Italian Volt در سایتشان اینچنین می گویند: هر محصول شرکت Italian Volt منحصر به فرد است. مشتریان ما صاحب یک موتور در نسخه ی محدود هستند. یک نسخه از تنها یک قطعه. با این عناصر طراحی تنظیم شده، این وسیله کاملا قابل اصلاح به طراحی یک موتورسیکلت منحصربه فرد هستند. این موتور ساخته شده توسط شرکت Italian Volt تولید سفارشی راننده ی خود است.

اولین نمونه ی Lacama 6000 ساعت زمان صرف کرد تا ساخته شود، با پیش سفارشاتی که در سپتامبر شروع می شوند. این موتور از 0 تا 62 مایل را در 4.6 ثانیه می رود، با یک محدوده ی سرعت 112 مایل در ساعت در حالت به صرفه و کم مصرف، و شارژ 80 درصدی در 40 دقیقه. قیمت این محصول باید حدود 35000 یورو باشد.

ساخت موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی

 

افرادی که این موتور را خریداری می کنند باید منتظر اپلیکیشن مخصوص موبایل(برای iOS و Android) برای آن باشند، برای اینکه بتوانند از مصرف انرژی موتور و مکان آن آگاهی داشته باشند و همچنین به آنها اجازه می دهد تا از وضعیت رانندگی خود باخبر باشند.

ساخت موتور سیکلت برقی با پرینتر سه بعدی

 

شرکت Italian Volt در سال 2016 تاسیس شد و در حال حاضر بر روی گسترش قلمرو موتورسیکلت کار می کند، ترکیب کیفیت بالا و ظاهر زیبا.

برای دیدن جدیدترین اخبار و ویدئوهای مرتبط به پرینت سه بعدی از کانال ما در آپارات دیدن کنید:

aparat.com/Persia3dprinter

 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست