هدایای چاپ شده با پرینتر سه‌بعدی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 0
ضعیفعالی 
اخبار
شنبه ، 30 شهریور 1398 ، 07:24

 

مروری بر هدایای چاپ شده با پرینتر سه‌بعدی که می‌توانید به‌صورت آنلاین خریداری کنید


پرینت سه‌بعدی برای ایجاد هدایای منحصربه‌فرد و شخصی‌سازی‌شده مناسب است. با استفاده از پرینت سه‌بعدی به‌عنوان یک فناوری تولید، تولیدکنندگان می‌توانند با حجم کمتری از محصولات بی‌نظیر خود و سریع‌تر وارد بازار شوند. در این مقاله مروری بر هدایای پرینت شده سه‌بعدی است که می‌توان به‌صورت آنلاین خریداری کرد.


ساعت‌های پرینت شده سه‌بعدی

ساعت مچی همیشه به هر مناسبت یک هدیه کلاسیک بوده است، پس چرا به گزینه پرینت سه‌بعدی برای تولید آن نگاه نکنیم. این موارد می‌تواند از طرح‌های ساده و ارزان یا ساعت‌های گران‌قیمت باشد.

 


 

کفش‌های پرینت شده سه‌بعدی

شرکت‌های مختلفی کفش پرینت شده سه‌بعدی را تولید و توزیع می‌کنند. سری‌های 4D آدیداس و برندهایی مانند New Balance و ECCO این پروسه را دنبال می‌کنند.

 


 

کراوات پرینت شده سه‌بعدی

شرکت آلبانی تولید کراوات تصمیم گرفته است تا با استفاده از پرینتر سه‌بعدی، کراوات‌های لوکس تولید کند. آن‌ها سعی می‌کنند دنیای مد را با لباس‌های قابل سفارش و شخصی‌سازی‌شده تکان دهند.

 

 

طرح‌های پرینت شده سه‌بعدی

فروشگاه‌های مختلف مجازی و حقیقی از پرینت سه‌بعدی برای تولید محصولات روشنایی استفاده کرده‌اند. یک مثال خوب نمونه‌ای از این حباب سرامیکی پرینت شده سه‌بعدی ساخته‌شده توسط شرکت مت ساتن است.

 

 

اکنون، یک روش عالی دیگر برای روشن کردن یک اتاق جود دارد. شرکت‌هایی مانند Gantri لامپ‌های پرینت شده سه‌بعدی عجیبی ارائه می‌دهند اما گزینه‌ای شخصی‌تر نیز دارند. شما می‌توانید طرح‌ خود را بارگذاری کنید و آن‌ها می‌توانند آن‌ را به مدل‌های لامپ و آباژور تبدیل کنند.

 

 

 

برای دیدن جدیدترین ویدئوهای مرتبط به پرینت سه‌بعدی از کانال ما

در آپارات دیدن کنید.

 

 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست